Česká nemovitostní společnost s.r.o. - prodej a nákup realit

+420 739 000 001

Prodej Rodinný dům 4+kk, 143 m2, K Bříze, Šimonovice

Údaje o nemovitosti

Prodáno
Lokalita K Bříze, Šimonovice
Cena 8 200 000 Kč
Plocha pozemku 1096 m2
Číslo nabídky 2019077
Dispozice 4+kk
Podlahová plocha 143 m2
Vybavenost Částečně zařízeno
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Rodinný dům
Druh objektu Rodinný dům
Počet podlaží 2
Konstrukce Smíšená
Stav objektu Novostavba
Půdní vestava Ne
Sklep Ne
Parkovací stání V domě
Doprava MHD, silnice
Vytápění Lokální elektrické
Plyn Ne
Elektroinstalace 230/400 V
Sociální zařízení Koupelna s WC
Voda Vlastní zdroj
Kanalizace Vlastní čistička

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s jedinečným výhledem na Jizerské hory a Liberec o dispozici 4+kk o celkové výměře cca 143 m2, s pozemkem o celkové výměře 1 096 m2, nacházející se v Šimonovicích u Liberce. Kolaudovaný byl v roce 2012. Kromě čtyř obytných místností má dům dále dvě koupelny, dvě toalety, šatnu, komoru, pracovnu a technickou místnost. Dále k domu přináleží garáž o výměře 21,3 m2, terasa o 38 m2 a podíl na příjezdové cestě. Kromě pevného nábytku (s množstvím úložného prostoru) a krbových kamen je v ceně nemovitosti též vybavení pracovny, skříně v ložnici a u vstupu do domu v 1.NP, dále regály v garáži, sekačka na trávu a sněhová fréza.

 

Kromě klidu a již zmíněného jedinečného výhledu na Jizerské hory a Liberec může dům nabídnout pečlivé provedení (dům si stavěl pro sebe a svou rodinu stavební inženýr). U domu je například nadstandardně provedené odvodnění a má masivní hluboké základy  (v některých místech až hloubky 2,7 m). Důkladně provedené zpevněné plochy jsou připraveny i pro nákladní vozidla. I přes to, že v okolí pozemku je mírně svažitý terén, samotný pozemek kolem domu je vyrovnán. Dům je po celém obvodu zateplený 12 cm fasádního polystyrenu, a to včetně garáže, podlaha v 1.NP je zateplená 18 cm izolace.

 

V domě jsou nainstalovány prvky inteligentního ovládání,  nejmodernější zabezpečení od firmy Jablotron, mj. s funkcí vzdáleného přístupu a nadstandardně provedená elektroinstalace. Brána a garážová vrata jsou dálkově ovládaná, s možností ovládání přes mobil. Osvětlení kolem domu je na senzor, který lze vypnout/zapnout z předsíně domu. Na terase je pak další, samostatné osvětlení.

 

Vzhledem k velkorysému zateplení jsou nízké náklady na vytápění. Vytápění a příprava teplé vody je řešena elektrokotlem (zásobník teplé vody 240 l), je však též udělaná příprava pro tepelné čerpadlo či solární panely. V 1.NP se nachází teplovodní podlahové vytápění, v 2.NP radiátory. Dalším zdrojem tepla jsou krbová kamna v 1. NP. Voda je čerpána z vlastní studny na pozemku, přičemž přípojka vody se nachází v nezámrzné hloubce. Kanalizace je řešena ČOV se zemním filtrem; jde o levné, téměř bezúdržbové řešení. V garáži je provedené jak odkanalizování, tak je sem též přivedena voda. V domě jsou rozvody internetu a televize, přívody jsou řešeny vzduchem. Dodaný PENB k domu ukazuje energetickou třídu A, tedy nejlepší kategorii.

 

Cena této nemovitosti činí 8 200 000 Kč a zahrnuje již provizi realitní kanceláře a právní servis (vč. advokátní úschovy prostředků). Daň z nabytí nemovitých věcí dle platné právní úpravy hradí kupující.

Správce nabídky

Mgr. Marek Špot
+420 739 000 001
spot@ceska-nemovitostni.cz

Poptat nabídku

Poptat nabídku

Opište text z obrázku

Všechna pole formuláře jsou povinná