Česká nemovitostní společnost s.r.o. - prodej a nákup realit

+420 739 000 001

Prodej Bytový dům , 845 m2, Kollárova, Cvikov

Kollárova, Cvikov

Údaje o nemovitosti

Lokalita Kollárova, Cvikov
Cena 14 300 000 Kč
Číslo nabídky 113
Podlahová plocha 845 m2
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Bytový dům
Druh objektu Bytový dům
Počet podlaží 4
Konstrukce Cihla
Stav objektu Připravený pro stavební úpravy
Umístění budovy Centrum města
Sklep Částečně podsklepeno
Parkovací stání Před domem
Doprava MHD, silnice
Plyn Přípojka zemního plynu
Elektroinstalace 230/400 V
Výtah Ne
Voda Vodovod
Kanalizace Veřejná

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bytový dům v centru Cvikova, v ul. Kollárova, stojícím na pozemku o celkové výměře 537 m2. Dům je orientován na JJV, má tři obytná podlaží, suterén a podkroví. Dům je napojen na městský vodovod, je do něj zavedena elektřina. V tuto chvíli je osazen jeden elektroměr v 1. NP domu. Do domu je rovněž zavedeno plynové potrubí, není však osazen žádný plynoměr, nejsou ani provedeny plynové rozvody uvnitř domu. Parkovat je možné na několika městských pozemcích u domu, případně na cca 100 m vzdáleném parkovišti u supermarketu. Výhodou je snadná automobilová dostupnost do okolních měst – Nový Bor 9 min., Jablonné v Podještědí 10 min., Kamenický Šenov 15 min., Stráž pod Ralskem 18 min., Česká Lípa 20 min., Liberec 25 min.

 

Celkem jde o využitelnou podlahovou plochu o výměře cca 845 m2. Katastr počítá se 14 bytovými jednotkami, všechny jednotky však nejsou rozčleněny, navíc bude třeba sladit stav se stavebním úřadem.

 

Minulým majitelem byla prováděna rekonstrukce. Byla kompletně vyměněna okna (vč. střešních) a střešní krytina, dále byla z větší části obnovena fasáda. Nebylo provedeno zateplení objektu. Ve sklepě jsou nové hlavní rozvody kanalizace, jež ovšem zatím nejsou napojeny. Vedení vody a kanalizace po objektu není jasné, nejspíše bude nutná kompletní rekonstrukce obou systémů vč. přípojek. V 1. NP je z venku přístupný samostatný prostor o třech místnostech. Z velké části byla realizována přestavba tří bytových jednotek v přízemí domu. Pro tyto bytové jednotky jsou na chodbách nainstalovány bojlery. V dalších pěti bytových jednotkách ve 2. NP a dvou ve 3. NP byla provedena rekonstrukce v různém rozsahu - rozpříčkování místností, štuky a malby, podhledy, elektrické a technické instalace. Vytápění objektu zajišťovaly lokální elektrické přímotopy. Zbylé prostory v 1. NP a ve 3. NP jsou pouze po demolici, nejsou zde provedeny přípravné ani stavební práce. Ve 3. NP je dále možné využít půdní prostor pro mezonetové byty (za předpokladu přidání nových střešních oken).

 

PENB k domu zatím majitel nedodal, je tak nutno udat energetickou třídu G.

 

Cena této nemovitosti činí 14 300 000 Kč a zahrnuje již provizi realitní kanceláře a právní servis (vč. advokátní úschovy prostředků).

Správce nabídky

Mgr. Marek Špot
+420 739 000 001
spot@ceska-nemovitostni.cz