Česká nemovitostní společnost s.r.o. - prodej a nákup realit

+420 739 000 001

Prodej Bytový dům , 673 m2, Kollárova, Cvikov

Kollárova, Cvikov

Údaje o nemovitosti

Lokalita Kollárova, Cvikov
Cena 8 900 000 Kč
Plocha pozemku 537 m2
Číslo nabídky 113
Podlahová plocha 673 m2
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Bytový dům
Druh objektu Bytový dům
Počet podlaží 4
Konstrukce Cihla
Stav objektu Připravený pro stavební úpravy
Umístění budovy Centrum města
Sklep Částečně podsklepeno
Parkovací stání Před domem
Doprava MHD, silnice
Vytápění Není
Plyn Přípojka zemního plynu
Elektroinstalace 230/400 V
Voda Vodovod
Kanalizace Veřejná

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bytový dům v centru Cvikova, v ul. Kollárova, stojícím na pozemku o celkové výměře 537 m2. Dům je orientován na JJV, má tři obytná podlaží, suterén a podkroví. Dům je napojen na městský vodovod, je do něj zavedena elektřina. V tuto chvíli je osazen jeden elektroměr v 1. NP domu. Do domu je rovněž zavedeno plynové potrubí, plynoměr však není osazen, nejsou ani provedeny plynové rozvody uvnitř domu. Ve sklepě jsou nové hlavní rozvody kanalizace, jež ovšem zatím nejsou napojeny. Stran vedení vody a kanalizace po objektu bude zřejmě nutná rekonstrukce obou systémů vč. přípojek. Na objekt je vyhotoven stavebně technický průzkum zkoumající stav konstrukcí - bylo zjištěno napadení biotickými škůdci.

 

Katastr počítá se 14 bytovými jednotkami, ovšem zpracovaná projektová dokumentace v tuto chvíli řeší 12 bytových jednotek. Dokumentace je předána dotčeným orgánům státní správy, poté má být do 1.7.2024 podána na stavební úřad. Rekonstrukce byla prováděna již minulým majitelem, kdy byla kompletně vyměněna okna (vč. střešních) a střešní krytina. Z velké části byla realizována přestavba tří bytových jednotek v přízemí domu. V bytových jednotkách ve 2. NP a ve 3. NP byla provedena rekonstrukce v různém rozsahu - rozpříčkování místností, štuky a malby, podhledy, elektrické a technické instalace. Vytápění objektu zajišťovaly lokální elektrické přímotopy. Zbylé prostory v 1. NP a ve 3. NP jsou pouze po demolici, nejsou zde provedeny přípravné ani stavební práce. Ve 3. NP je dále možné využít půdní prostor pro mezonetové byty (za předpokladu přidání nových střešních oken). V 1. NP je z venku přístupný další samostatný prostor o třech místnostech. Parkovat je mj. možné na několika pozemcích u domu (a dále je možné využít cca 100 m vzdáleného parkoviště u supermarketu). Výhodou je snadná automobilová dostupnost do okolních měst – Nový Bor 9 min., Jablonné v Podještědí 10 min., Kamenický Šenov 15 min., Stráž pod Ralskem 18 min., Česká Lípa 20 min., Liberec 25 min.

 

Vzhledem k tomu, že v tuto chvíli jde o nevytápěný objekt, PENB k domu není potřeba.

 

Cena této nemovitosti činí 8 900 000 Kč a zahrnuje již provizi realitní kanceláře a právní servis (vč. advokátní úschovy prostředků).

Správce nabídky

Mgr. Marek Špot
+420 739 000 001
spot@ceska-nemovitostni.cz