Česká nemovitostní společnost s.r.o. - prodej a nákup realit

+420 739 000 001

Prodej Rodinný dům 7+kk, 274 m2, Nad Pianovkou, Liberec

Údaje o nemovitosti

Lokalita Nad Pianovkou, Liberec
Cena 12 200 000 Kč
Plocha pozemku 1072 m2
Číslo nabídky 126
Dispozice 7+kk
Podlahová plocha 274 m2
Vybavenost Částečně zařízeno
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Rodinný dům
Druh objektu Rodinný dům
Počet podlaží 2
Konstrukce Cihla
Stav objektu Po rekonstrukci
Sklep Ano
Parkovací stání Kryté stání
Vytápění Lokální tuhá paliva
Elektroinstalace 230/400 V
Sociální zařízení Koupelna s WC
Voda Vlastní zdroj
Kanalizace Vlastní čistička

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji částečně podsklepený, patrový rodinný dům, s pozemkem o výměře 1072 m2, nacházející se v klidné a slunné lokalitě v Kateřinkách u Liberce. Vnitřní prostor o velkorysé užitné ploše 265 m2 je členěn na dispozici 7+kk, se dvěma koupelnami a terasou přístupnou francouzskými dveřmi přímo z prostorného obývacího pokoje.
Dům má dva samostatné vstupy, kterými se dostanete do prostorné, světlem zalité centrální chodby, jejíž dominantou je bezesporu tříramenné schodiště vedoucí do druhého patra. Z chodby vedou samostatné dveře do dvou pokojů, koupelny a hlavní obytné místnosti, kde se nachází kuchyňský kout s ostrůvkem, jídelna a obývací pokoj s krbovými kamny. V patře se nachází prostorná hlavní ložnice s šatnou, koupelna a dva dětské pokoje.

Původní zděný dům prošel v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí, je zateplen minerální vatou v tloušťce 15cm, vybaven dřevěnými eurookny s izolačními dvojskly a střešními okny s vnějšími elektrickými žaluziemi. Zálohy na elektřinu jsou od září 2022 ve výši 3 500 Kč/měsíc. Otopná soustava včetně zásob na jednu zimu je umístěna v suchém klenbovém sklepě, je koncipovaná pro maximální nezávislost a sestává se z kombinovaného kotle na pelety a dřevo, spolu s akumulační nádrží na 500 l. Vodní hospodářství domu se skládá z vlastní studny, 200 l bojleru napojeného na akumulaci a domácí ČOV.
Třída energetické náročnosti je dle dodaného průkazu PENB udaná jako C (úsporná).

Rovinatý pozemek je jižně orientovaný, a kromě vzrostlých ovocných stromů na něm stojí kůlna s garážovým stáním pro dvě auta a zahradní domek na nářadí. Příjezdová cesta je dlážděná zámkovou dlažbou a zabezpečena automatickou bránou. Na pozemku se nachází houpačka, pískoviště a jednoduché ohniště.

Cena této nemovitosti činí 12 200 000 Kč a zahrnuje již provizi realitní kanceláře a právní servis (vč. advokátní úschovy prostředků).

Správce nabídky

Miloš Sabáček
608 181 555
sabacek@ceska-nemovitostni.cz