Česká nemovitostní společnost s.r.o. - prodej a nákup realit

+420 739 000 001

Prodej Rodinný dům 6+kk, 129 m2, Prouskova, Český Dub

Prouskova, Český Dub

Údaje o nemovitosti

Lokalita Prouskova, Český Dub
Cena 13 900 000 Kč
Plocha pozemku 349 m2
Číslo nabídky 116
Dispozice 6+kk
Podlahová plocha 129 m2
Vybavenost Částečně zařízeno
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Rodinný dům
Druh objektu Rodinný dům
Počet podlaží 2
Konstrukce Dřevo
Stav objektu Novostavba
Umístění budovy Na okraji obce
Půdní vestava Ne
Sklep Ne
Parkovací stání Před domem
Doprava Silnice
Vytápění Lokální elektrické
Plyn Ne
Elektroinstalace 230/400 V
Sociální zařízení Koupelna s WC
Voda Vodovod
Kanalizace Jímka

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům s jedinečným výhledem na okolí Českého Dubu. Tato dřevostavba, jejíž dostavba je plánována na podzim-zimu 2022 (a jejíž stavbu provede česká stavební firma Celet), nabídne dispozici 6+kk o celkové výměře 129,6 m2, s pozemkem o celkové výměře 349 m2. Na obdélníkovém půdorysu (cca 11,8 x 7,1 m) s JJV orientací nabídne ve dvou nadzemních podlažích celkem 4 obytné pokoje, dále obývací pokoj s kuchyní, pracovnu, v každém podlaží koupelnu s WC a nadto skladovací a technickou místnost. K dispozici budou dvě parkovací místa na pozemku u domu. Rozhodnutí o umístění stavby i navazující stavební povolení již bylo uděleno.

 

Kromě klidného okolí bez sousedů a již zmíněného jedinečného výhledu dům nabídne hned dvě terasy, z čehož jedna bude disponovat vířivkou. Tento rodinný dům bude nepodsklepený, založený na železobetonové základové desce a betonových pasech, počítá se též s oplocením pozemku. Zateplení domu bude provedeno pomocí minerální izolace, což přinese podstatné úspory při vytápění. Vytápění a přípravu teplé vody bude obstarávat tepelné čerpadlo (vzduch - voda). Sedlová střecha je projektovaná se sklonem 25°, kryta bude taškovou krytinou KM Beta. Energetickou náročností má dům spadat do třídy B. Odkanalizování bude řešeno gravitační kanalizací vedoucí do jímky o obsahu 6 m3, dešťová voda bude odváděna do akumulační jímky o objemu 4 m3 s přepadem do vsakovací jímky.

 

Cena této nemovitosti činí 13 900 000 Kč a zahrnuje již provizi realitní kanceláře a právní servis (vč. advokátní úschovy prostředků).

Správce nabídky

Mgr. Marek Špot
+420 739 000 001
spot@ceska-nemovitostni.cz