Česká nemovitostní společnost s.r.o. - prodej a nákup realit

+420 739 000 001

Prodej Byt 2+kk, 52 m2, Provodín 12, Provodín

Provodín 12, Provodín

Údaje o nemovitosti

Lokalita Provodín 12, Provodín
Cena 3 950 000 Kč
Číslo nabídky 122-PK-A31
Dispozice 2+kk
Podlahová plocha 52 m2
Podlaží bytu 3
Stav bytu Právě rekonstruován
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Byt
Druh objektu Bytový dům
Počet podlaží 3
Konstrukce Cihla
Stav objektu Právě rekonstruován
Půdní vestava Ano
Sklep Sklepní kóje
Parkovací stání Před domem
Doprava Auto, autobus, železnice
Vytápění Lokální elektrické
Plyn Ne
Elektroinstalace 230 V
Sociální zařízení Koupelna s WC
Voda Vlastní zdroj
Kanalizace Vlastní čistička

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji jednotku A31 v rámci projektu šestnácti malometrážních jednotek s předzahrádkami a terasami v srdci Máchova kraje. Nabízená jednotka, jež má orientaci na severozápad, se nachází ve 3. nadzemním podlaží domu, má dispozici 2+kk a užitnou plochu 52 m2 vč. terasy a podkrovního pokoje. K jednotce přináleží též úložná kóje a parkovací místo na pozemku. Na dohled od domu leží Lysá skála, oblíbená turistická destinace a současně jeden ze sedmi vrcholů vystupujících nad okolní terén, jenž propůjčil celému developerskému projektu - Provodínské kameny - své jméno.

 

Samostatně stojící budova, kde se nabízená jednotka nachází, je v současné době modernizována, již proběhla výměna oken a balkonových dveří s trojskly v šedé barvě. Do konce roku 2022 dále proběhne oprava střechy, sanace objektu, exteriérové práce, dekorativní dřevěný obklad fasády a dostavba teras, budou též zbudovány předzahrádky a balkóny. Okolo domu vzniká nová zahrada s posezením, grilem a biotopem. Uvnitř objektu je pak počítáno s privátním wellnessem se saunou a vířivkou.

 

Projekt je vhodný jak na vlastní rekreaci, tak na investici a následný pronájem. Kromě samotného Máchova jezera je vzdálen několik minut jízd autem např. Golf klub Doksy či Golf Resort Česká Lípa, stejně jako wakeboardový areál v České Lípě. V okolí je také velké množství cyklostezek a turistických tras.

 

Z hlediska dojezdnosti můžete počítat s cca 1 hodinou jízdy autem do Prahy a cca 40 minutami do Mladé Boleslavi či Liberce.

 

Cena jednotky je stanovena na 3 950 000 Kč. V ceně je již provize RK a právní servis (vč. advokátní úschovy prostředků a listin).

Správce nabídky

Mgr. Marek Špot
+420 739 000 001
spot@ceska-nemovitostni.cz