Česká nemovitostní společnost s.r.o. - prodej a nákup realit

+420 739 000 001

Prodej Byt 2+kk, 52 m2, Starý Dub, Český Dub

Údaje o nemovitosti

Lokalita Starý Dub, Český Dub
Cena 2 950 000 Kč
Číslo nabídky 122 - AP1
Dispozice 2+kk
Podlahová plocha 52 m2
Podlaží bytu 3
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Byt
Druh objektu Bytový dům
Počet podlaží 3
Konstrukce Cihla
Stav objektu Připravený pro stavební úpravy
Sklep Ano
Parkovací stání Před domem
Vytápění Lokální elektrické
Plyn Ne
Elektroinstalace 230/400 V
Sociální zařízení Koupelna s WC
Voda Vlastní zdroj
Kanalizace Septik

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+kk v rámci komorního projektu sedmi moderních bytů s terasami a předzahrádkami v klidném sousedství Starého Dubu. Většina jednotek v tomto domě již byla prodána, nabízená jednotka je jednou ze tří dosud volných. Nachází se ve 3. NP domu, má JZ orientaci a výměru 52,56 m2 (vč. balkonu o výměře 11,89 m2). Vytápění je řešeno pomocí teplovodního podlahového vytápění, přičemž v zádveří, koupelně a na balkoně bude položena keramická dlažba, v ložnici a obývacím pokoji budou dřevěné podlahy. Byt nabídne indukční varnou desku a 5G internetové připojení, dále též vnitřní úložnou kóji a vlastní parkovací stání. Je nicméně možný i prodej bytu ve stavu dokončené obálky (tzv. white wall), kdy budou sice dokončená okna, balkon a bytové dveře, ne však interiéry bytu. Kromě klidného okolí a výhledu do podještědské krajiny byt a dům nabídne na společném pozemku gril a odpočinkovou zónu, sportovní vyžití v podobě cyklotras, lyžařského areálu či golfová hřiště, a současně občanskou vybavenost (farmářské obchody, potraviny, pošta, lékárna či restaurace).

 

Dům bude kompletně zrekonstruován vč. oken a střechy a fasády, která navíc dostane dekorativní dřevěné obložení, čímž se kromě zvýšení tepelné pohody při pobytu uvnitř dosáhne podstatné úspory při vytápění. Energetickou náročností bude díky tomu dům spadat do třídy C. Revitalizován bude i celý pozemek, kdy vznikne nová zahrada s posezením, biotop a parkovací stání. Následné předání bytových jednotek do užívání je plánováno do června 2023.

 

Cena této nemovitosti provedené na klíč činí 2 950 000 Kč a zahrnuje již provizi realitní kanceláře a právní servis (vč. advokátní úschovy prostředků). Při rychlém jednání a při dodání jednotky pouze ve stavu dokončené obálky je ovšem možná podstatná sleva.

 

Správce nabídky

Mgr. Marek Špot
+420 739 000 001
spot@ceska-nemovitostni.cz