Česká nemovitostní společnost s.r.o. - prodej a nákup realit

+420 739 000 001

Prodej Byt 2+kk, 66 m2, Starý Dub, Český Dub

Starý Dub, Český Dub

Údaje o nemovitosti

Lokalita Starý Dub, Český Dub
Cena 2 900 000 Kč
Číslo nabídky 122 - AP5
Dispozice 2+kk
Podlahová plocha 66 m2
Podlaží bytu 2
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Byt
Druh objektu Bytový dům
Počet podlaží 3
Konstrukce Cihla
Stav objektu Připravený pro stavební úpravy
Sklep Ano
Parkovací stání Před domem
Vytápění Lokální elektrické
Plyn Ne
Elektroinstalace 230/400 V
Sociální zařízení Koupelna s WC
Voda Vlastní zdroj
Kanalizace Septik

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prakticky řešenou bytovou jednotku o dispozici 2+kk v rámci komorního projektu sedmi malometrážních moderních bytů s terasami a předzahrádkami v klidném sousedství Starého Dubu. Většina jednotek v tomto domě již byla prodána, nabízená jednotka s výhledem na sad je jednou ze tří dosud volných. Nachází se ve 2. podlaží domu s JZ orientací a má výměru 66 m2 vč. zastřešeného balkonu o výměře 15 m2. V bytě bude teplovodní podlahové vytápění. V zádveří, koupelně a na balkoně bude položena keramická dlažba. Byt skýtá možnost úpravy na menší 3+KK, kdy se z obývacího prostoru oddělí posuvnou stěnou pracovna či další ložnice. Jednotka bude v neposlední řadě disponovat 5G internetovým připojením.


Kromě klidného okolí a výhledu do podještědské krajiny byt a dům nabídne na společném pozemku gril a odpočinkovou zónu, sportovní vyžití v podobě cyklotras, lyžařského areálu či golfová hřiště, a současně občanskou vybavenost (farmářské obchody, potraviny, pošta, lékárna či restaurace) a dopravní obslužnost - místo je vzdáleno do hodiny jízdy autem od Prahy.


Dům bude kompletně zrekonstruován vč. oken, střechy a fasády, která navíc dostane dekorativní dřevěné obložení, čímž se kromě zvýšení tepelné pohody při pobytu uvnitř dosáhne podstatné úspory při vytápění. Energetickou náročností bude díky tomu dům spadat do třídy C. Revitalizován bude i celý pozemek, kdy vznikne nová zahrada s posezením, biotop a parkovací stání. Předání bytových jednotek do užívání je plánováno do června 2023.


Cena této nemovitosti činí 2 900 000 Kč a zahrnuje již provizi realitní kanceláře a právní servis (vč. advokátní úschovy prostředků).

Správce nabídky

Mgr. Marek Špot
+420 739 000 001
spot@ceska-nemovitostni.cz