Česká nemovitostní společnost s.r.o. - prodej a nákup realit

+420 739 000 001

Prodej Rodinný dům 4+kk, 116 m2, Radoňovice, Hodkovice nad Mohelkou

Údaje o nemovitosti

Prodáno
Lokalita Radoňovice, Hodkovice nad Mohelkou
Cena 5 100 000 Kč
Plocha pozemku 617 m2
Číslo nabídky 115
Dispozice 4+kk
Podlahová plocha 116 m2
Vybavenost Částečně zařízeno
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Rodinný dům
Druh objektu Rodinný dům
Počet podlaží 2
Konstrukce Smíšená
Stav objektu Udržovaný
Půdní vestava Neuvedeno
Sklep Částečně podsklepeno
Parkovací stání Před domem
Doprava Silnice
Vytápění Lokální tuhá paliva
Plyn Ne
Elektroinstalace 230/400 V
Sociální zařízení Koupelna s WC
Voda Vlastní zdroj
Kanalizace Septik

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům na samotě u lesa o dispozici 4+kk a celkové výměře cca 116,5 m2, s pozemkem o výměře 617 m2, nacházející se v Radoňovicích u Hodkovic nad Mohelkou. Tento původně drážní dům je jedinečný tím, že má svůj vlastní příjezd přes most nad rychlostní komunikací (v zimě je sníh z mostu odhrnován). Dům zaujme zejména kupujícího, který před sousedy dává přednost lesu. Přesto je z domu dobrá dostupnost do Hodkovic n. Mohelkou, Liberce či Jablonce n. Nisou, a dále dům nabízí občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti - poštu, lékárnu, potraviny, cukrárnu, restauraci, knihovnu, čerpací stanici nebo koupaliště.

 

Kromě obytných pokojů je v 2. NP domu další místnost užívaná pro uskladnění věcí. Vytápění je řešeno krbovými kamny s teplovodním výměníkem (na dřevo či brikety) a kotlem na LTO, příprava teplé vody je zajišťována bojlerem, přičemž je možnost napojení na krbová kamna s výměníkem. Dům má vlastní vrt na vodu, kanalizace je řešena septikem. Dům je částečně podsklepen. Internet je veden přes wifi (5G od O2). PENB k této nemovitosti není pořízen, neboť jde o stavbu určenou pro rodinnou rekreaci. Parkovat lze přímo před domem i na příjezdové komunikaci - současně je možné u domu zaparkovat 5-6 automobilů.

 

Cena této nemovitosti činí 5 100 000 Kč a zahrnuje již provizi realitní kanceláře a právní servis (vč. advokátní úschovy prostředků).

Správce nabídky

Mgr. Marek Špot
+420 739 000 001
spot@ceska-nemovitostni.cz

Poptat nabídku

Poptat nabídku

Opište text z obrázku

Všechna pole formuláře jsou povinná