Česká nemovitostní společnost s.r.o. - prodej a nákup realit

+420 739 000 001

Prodej Byt 3+1, 78 m2, Sadová, Jablonec n. Nisou

Sadová, Jablonec n. Nisou

Údaje o nemovitosti

Lokalita Sadová, Jablonec n. Nisou
Cena 3 375 000 Kč
Číslo nabídky 155
Dispozice 3+1
Podlahová plocha 78 m2
Podlaží bytu 1
Stav bytu Po rekonstrukci
Vlastnictví Osobní
Typ nemovitosti Byt
Druh objektu Panelový dům
Počet podlaží 8
Konstrukce Panel
Stav objektu Po rekonstrukci
Sklep Sklepní kóje
Parkovací stání Před domem
Doprava MHD, silnice
Vytápění Ústřední topení - dálkové
Plyn Ano
Elektroinstalace 230 V
Výtah Ano
Sociální zařízení Koupelna s odděleným WC
Voda Vodovod
Kanalizace Veřejná

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 3+1 o výměře 78,1 m2 s lodžií o dalších 3,6 m2, umístěnou ve zvýšeném přízemí panelového domu v ulici Sadová, v Jablonci nad Nisou. Pokoje mají rozměry 20,8 m2, 18,4 m2 a 16,2 m2, byt disponuje i komorou o cca 2,1 m2. V bytě je instalována nová kuchyňská linka IKEA, k níž připadá plynová trouba s plynovou varnou deskou a digestoří, byla instalována nová svítidla, položena nová podlahová krytina (koberce a PVC podlahy), osazeny nové interiérové dveře a obložky. V neposlední řadě budou v následujících týdnech osazeny podlahové lišty u PVC podlah a provedeny nové štuky a výmalba (pokud by nový majitel nechtěl štuky a výmalbu provádět, lze s majitelem dohodnout přiměřenou slevu z kupní ceny bytu). Vstupní dveře mají bezpečnostní kování s ochranou proti odvrtání zámku. K bytu náleží též sklepní kóje o velikosti cca 1,5 m2. Měsíční předpis k bytu pro tříčlennou rodinu je ve výši 5 686 Kč (z čehož je DZO 1 953 Kč, tj. 25 Kč/m2). K bytu je k dispozici platná revize elektrických zařízení.

 

Dům má zřízen přístup na čipy, také v něm proběhla výměna oken, zateplení, nový výtah a byly zrekonstruovány chodby. Průkaz energetické náročnosti budovy (tzv. PENB) udává energetickou třídu C (třída s označením ,úsporná´), lze tudíž počítat s podstatnou úsporou při vytápění oproti nezatepleným objektům.

 

Přímo před domem se rozprostírají Tyršovy sady, cca 100 m od domu je nejbližší autobusová zastávka MHD, cca 150 m je tramvajová zastávka. V docházkové vzdálenosti od domu se nachází též železniční zastávka, MŠ, ZŠ, gymnázium, nákupní centrum, supermarket, pošta, lékárna a další obchody, dětské hřiště, restaurace atd.

 

Byt je okamžitě k dispozici. Cena bytu činí 3 375 000 Kč a zahrnuje již provizi realitní kanceláře a právní servis (vč. advokátní úschovy prostředků).

Správce nabídky

Mgr. Marek Špot
+420 739 000 001
spot@ceska-nemovitostni.cz